Психолог

24 жовтня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Психологічні сесії з протидії психологічному вигоранню” (відео)

24 жовтня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з психологом Ганною Молдован, спеціалізацією якої є робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Освіту отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

У наш час виділяють близько 100 симптомів, так чи інакше пов’язаних із «синдромом емоційного вигорання». Саме через те, що вигорання має широкий спектр симптомів невротичного та психосоматичного характеру, воно є небезпечним.

На зустрічі Ганна Молдован розповіла що таке синдром емоційного вигорання, як запобігти вигоранню та що робити, якщо ця проблема все ж таки з’явилася. Крім того, психологиня познайомила присутніх з практиками, які допоможуть відновити ресурс та боротися з психологічним вигоранням. 

Після теоретичної частини фахівець відповіла на питання, які жінки писали при реєстрації, а також дала змогу кожній висловитись і запитати про те, що турбує. Наприкінці зустрічі присутні почули від Ганни слова підтримки та мотивації. 

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч. 

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard