18 січня Українська Жіноча Варта провела вебінар “Цифрова безпека на кожен день”

18 січня ГО “Українська Жіноча Варта” провела онлайн-тренінг для своїх членкинь на тему “Цифрова безпека на кожен день”. Спікером було запрошено Інну Скляр.

Під час вебінару розглянули поняття цифрової безпеки, основні загрози та методи захисту від цих загроз. Крім того, обговорили безпеку особистих даних. Окрім теорії від спікерки, було жваве обговорення присутніми кожного з цих питань.

А чи знали ви, як називається вид шахрайства, метою якого є виманювання в довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних, таких як імена користувачів, паролі, номери кредитних карток та іншої конфіденційної інформації? А ті, хто відвідують наші навчальні тренінги, знають – це фішинг!

Наприкінці зустрічі Інна Скляр та голова ГО “Українська Жіноча Варта” Олена Білецька висловили слова підтримки та мотивації членкиням УЖВ.  

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Розвиток спроможностей організації задля підтримки дівчат та жінок” за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла.

фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard