18 січня Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

18 січня ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова психологічно підтримали жінок у теплій приємній атмосфері.

Цього разу на Жіночому колі створювали Льолю орнаментами, які вишивала Леся Українка для свого похресника та племінника Михайлика Кривинюка. Крім рукоділля, були розмови про родинне, натхнення метафорично-асоціативними картами Альони Райда і ляльками Наталії Семенюк.

Зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Жіноче коло з Tana Sribna пройшло за кроєм льоль і пруткуванням з вивороту на ідеально рівномірній бавовні «Домініка» від Світ Льону. Час пролетів непомітно з МАК-картами українських рослин Інна Бражник та зі спробою вишити ініціали шрифтом Василя Чабаника. Жінок познайомили з новим числом газети «Рідний край» і каталогом «Любомльський краєзнавчий музей”, які подарували Алла Диба та Олексій Новіков. 

Одним із найкращих способів профілактики емоційного виснаження є рукоділля та спілкування. Тому Українська Жіноча Варта та Tana Sribna чекають вас щочетверга, щоб разом боротися з емоційною втомою та вигоранням Долучайтесь до нашої бібліотерапії та спілкування в інформаційно безпечному, ресурсному бібліотечному просторі.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard