17 січня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід»

17 січня 2024 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід».

Травма – це надзвичайно стресова життєва подія, суб’єктивна безпомічність, безпорадність, незахищеність та відчуття, що це неможливо пережити – “рана в душі”. Виникає в результаті дії на психіку людини особисто значущої інформації, інтенсивних або ж довготривалих гостроемоційних, стресових впливів. Людям, які мають бойовий досвід, знайоме це поняття.

Під час зустрічі йшлося про поняття та симптоми травми, ПТСР та постконтузійного синдрому. Обговорили, які виклики можуть виникнути у комунікації з рідними, а також розібрали аптечку психологічної допомоги.

Спікером було запрошено лікаря-психолога Ганну Молдован, яка працює в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Її спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

Після теоретичної частини фахівець відповіла на питання, які турбували жінок в межах цього заходу. Наприкінці зустрічі присутні почули від Ганни слова підтримки та мотивації. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну психологічну сесію.  

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard