17 грудня Українська Жіноча Варта провела тренінг “Навчання ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними предметами”

17 грудня 2023 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела навчання з протимінної безпеки для жінок в м. Київ. Тема зустрічі – “Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами (протимінна безпека)”. 

Не дивлячись на те, що 17 грудня був вихідним, жінки зібрались на навчальний тренінг. Спікером на зустрічі була Вікторія Філд сертифікована інструкторка з протимінної безпеки УЖВ і HALO TRUST.

Учасниці отримали важливу інформацію стосовно правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Тренінг розпочався з інформації про навички, пов’язані з протимінною безпекою. А саме про потенційно забруднені території, ризики, які несуть вибухонебезпечні предмети, як уберегтися від цих ризиків, про правила та дії, а також про те, як убезпечити своїх рідних.

Наприкінці навчання спікери відповіли на всі питання учасниць та дали їм професійні поради. 

Українська Жіноча Варта планує й надалі регулярно проводити різні корисні навчання та тренінги. Усі бажаючі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах. 

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard