16 грудня Українська Жіноча Варта провела тренінг “Організація та фінансування власного бізнесу” у с. Бородянка (фото)

16 грудня 2023 року у селищі Бородянка в геокуполі УЖВ успішно відбувся черговий тренінг для жінок “Організація та фінансування власного бізнесу”. 

Учасниці ознайомилися з основами організації бізнесу, особливостями креативного та підприємницького мислення та побудовою особистісного плану розвитку за допомогою інструменту scailing up. Крім того, присутні проаналізували та дослідили особливості фінансового планування задля побудови бізнес-плану майбутнього бізнесу.

Навчання провела Олена Пурденко – кандидат економічних наук, доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торгово-економічного університету. 

Навчальний тренінг для жінок відбувся в межах проєкту “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану”. Мета цього заходу – розширити коло можливостей для українок, навчити їх соціальної згуртованості та самозайнятості.

Українська Жіноча Варта планує регулярно проводити такі навчання. Всі охочі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard