16 червня Українська Жіноча Варта провела в Києві тренінг із надання домедичної допомоги BLS (фото)

16 червня  2024 року ГО «Українська Жіноча Варта» провела одноденний тренінг із надання домедичної допомоги BLS.

BLS – Basic Life Support, що перекладається з англійської мови як “Базова Підтримка Життя”. Це алгоритм надання першої допомоги до приїзду професійних лікарів. Його мета – підвищити шанси потерпілого на виживання. Протокол BLS був розроблений Американською Асоціацією Серця (American Heart Organisation) разом із Європейською Радою Реанімації (European Resuscitation Counsil). Міжнародні дослідження показали, що при виконанні рекомендацій цього протоколу шанси на порятунок підвищуються до 75%.

Вишкіл провела Тамара Леонова – інструкторка BLS, фельдшерка швидкої допомоги, студентка 6 курсу НМУ богомолець, інструкторка з домедичної допомоги в проєкті «Будь свідомим – збережи життя».

Під час п’ятигодинного навчання присутні дізналися про надання домедичної допомоги при 

    • зупинці серця (утоплення, запаморочення, шок тощо); 
    • дорожньо-транспортних пригодах (переломи кісток, черепно -мозкові травми голови, зупинка дихання);
    • невідкладних станах, а саме епілепсії, попаданні чужорідних тіл у верхні дихальні шляхи, критичній кровотечі (втрата крові з життєво важливих артерій та вен при різаних, колотих ранах, кульових пораненнях, анафілаксії (укуси змій та комах));
    • а також техніку поведінки під час походу в укриття на короткий чи тривалий час.

Окрім теоретичної частини, жінки мали можливість відпрацювати отримані знання та навички на собі, сусідці та на технічному обладнанні (манекен, мішок Амбу, макет кульового поранення, турнікети тощо). І звісно ж, інструкторка протягом усього навчання відповідала на питання, які цікавили присутніх.

Після завершення заняття учасниці отримали сертифікат. 

Хочемо подякувати Лідії Чернига за приїзд на тренінг із питною бутильованою водою аж із Полтавщини! Пані Лідія – підприємиця, що займається виробництвом очищеної води, тож вона потурбувалася про учасниць курсу!

Нагадаємо, мета тренінгу навчання наданню медичної допомоги під час військових дій, соціальна згуртованість українок, підтримка та допомога під час війни.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard