15 червня Українська Жіноча Варта провела в с. Немішаєво вишкіл із тактичної медицини для дівчат (фото)

15 червня 2024 року в селищі Немішаєво вперше відбувся одноденний вишкіл із тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта». Жителі Немішаєвської громади виявились напрочут активними та свідомими, тому на заході був аншлаг!

Вишкіл провела Марія Горобець – досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ.

Тренінг з тактичної медицини – це вишкіл, на якому вчать надавати першу домедичну допомогу в бойових умовах. Зазвичай цей тренінг проводиться для військових, але через війну, яка триває вже не один рік, цей тренінг став актуальним і для цивільних. Вміти надати допомогу до приїзду медичної бригади може врятувати не лише здоров’я, а й життя пораненого. Наш одноденний курс побудований згідно з протоколом MARCH:

    • M (Massive bleeding) – масивна/критична кровотеча.
    • A (Airway Management) – прохідність дихальних шляхів
    • R (Respiration) – респірація (легені)
    • C (Circulation) – циркуляція (об’єм циркулюючої крові в організмі)
    • H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – травма голови/гіпотермія/гіповолемія.

Окрім теоретичної частини, присутні відпрацювали отримані знання та навички на практиці – на собі, на сусудці чи сусіду та на манекенах. Крім того, вони мали змогу задати питання, які їх цікавили в межах теми тренінгу, і отримати на них професійні, але зрозумілі для людини, яка не має медичної освіти, відповіді. Наприкінці вишколу Марія сказала слова мотивації та підтримки присутнім.  

Дякуємо небайдужим учасникам та учасницям громади, які попри вихідний вирішили провести суботній день за тактичною медициною разом із Українською Жіночою Вартою!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

ФОТО

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard