15 серпня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Регулювання власного стану: емоції, енергія, думки” (відео)

15 серпня 2023 року відбулася онлайн-зустріч із психологом на тему “Регулювання власного стану: емоції, енергія, думки” від ГО «Українська Жіноча Варта».

Зазначимо, спікером було запрошено Ганну Ємцеву. Спеціаліст отримала освіту в Київській національній академії внутрішніх справ, за спеціалізацією “Психологія. Магістр”. Наразі Ганна – практичний психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації “Лісова Поляна“, крім того, психолог-консультант програми “СЕТА“. Спеціалізація фахівця – робота з військовослужбовцями, ветеранами та їх сім’ями. 

Онлайн-зустріч почалася з теоретичної частини, під час якої учасниці дізналися, що таке емоції, яку роль вони відіграють у нашому житті, звідки беруться і як ми можемо керувати ними, тим самим впливаючи на психічний стан. 

Крім того, фахівець дала можливість всім охочим висловитись і задати питання, які їх турбують в межах цієї зустрічі. Наприкінці зустрічі жінки почули слова підтримки та мотивації від нашого крутого спеціаліста. 

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни. 

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Онлайн-зустрічі з психологом, а також ще багато інших цікавих та корисних онлайн- та офлайн-заходів для жінок, УЖВ проводить регулярно. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч!

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard