11 та 12 серпня Українська Жіноча Варта провела тренінг з тактичної медицини у місті Трускавець (фото)

11 та 12 серпня ГО “Українська Жіноча Варта” провела для жінок 3,5-годинну сесію з тактичної медицини в музеї міста-курорту Трускавець (Львівська область).

Навчання провела інструктор УЖВ Марія Горобець, досвідчена військова волонтерка тренінгів з тактичної медицини та домедичної допомоги для військових та цивільних. 

Учасницями тренінгу були представниці різноманітних волонтерських організацій. 

Перша частина сесії розпочалася з викладення загальних принципів виживання. Наступну частину тренінгу жінки мали змогу дізнатися більше про алгоритм допомоги M.A.R.C.H. Під час навчання тренерка закцентувала увагу присутніх на вчасній зупинці кровотечі, адже в критичній ситуації це потрібно робити якомога швидше для уникнення  втрат.  

Також учасниці вчилися основам десмургії та відпрацьовували навички одна на одній. Крім того, окрему увагу приділили розбору складових аптечки та наданню рекомендації щодо правильного її наповненню – адже використання складових  аптечки без відповідних навичок немає сенсу.  

Крім того, була проведена дискусійна панель у форматі питання-відповіді, де дівчата отримали необхідні поради та вичерпні відповіді на питання, які хвилювали їх. 

Наприкінці офлайн-тренінгу у м. Трускавець Марія сказала учасникам слова мотивації та підтримки.  

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні онлайн- та офлайн-заходи. Плануємо і надалі навчати наших українок необхідним навичкам. Слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ, щоб не пропустити наступний, цікавий та пізнавальний тренінг!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard