1 лютого Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

1 лютого 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова зустрілися з жінками у теплій приємній атмосфері, щоб поспілкуватися та зайнятися рукоділлям.

Під час війни у стані постійного стресу люди переживають за життя своє та близьких, постійно читають тривожні новини, непокояться про майбутнє. Все це перевантажує психіку та нервову систему і спричиняє емоційну втому, яку часто також називають емоційним вигоранням. Саме для його подолання й проводяться такі зустрічі.

Цього разу Жіноче коло розширилось мамами з дітьми, якими опікується громадська організація “Літай”, і дитячі книги Марія Солтис-Смирнова з фонду стали затребуваними “тут і зараз”. Зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. 

Шили-вишивали льолі-сорочечки для дітей, народжених під час війни, орнаментами з переяславських сорочок, а також змережували прекрасну сорочку захисника України. Крім рукоділля. присутні говорили про своє жіноче та про те, як прекрасно набиратися творчого натхнення в бібліотеці.

Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Чекаємо вас наступного четверга в теплому жіночому колі з Tana Sribna.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard