Звернення воюючої України до народів Росії (текст викладений різними мовами)

Народи Росії! Імперія впаде – чи зможете ви створити на її трупі свої вільні держави або опинитеся під уламками – залежить виключно від вас.

План Путіна – захопити Україну за 2 дні – цілком і повністю провалився. Росіяни не змогли захопити жодного великого міста. Харків, Маріуполь, Київ, Одеса – усі без винятку великі міста під контролем України. Ворог зазнає втрат на всіх фронтах.
Татарстан та Башкортостан, Чечня та Дагестан, Інгушетія та Черкесія, Саха-Якутія та Хакасія, Калмикія та Бурятія, Ерзянь Мастор та Марій Ел, Удмуртія та Карелія! Сьогодні ви отримали шанс на свободу, якого не було у ваших батьків та дідів. Шанс, якого не буде у ваших дітей та онуків. Піднімайте революції з метою захоплення влади у ваших республіках. Роззброюйте ФСБ, МВС та поліцію. Не бійтеся, Москва не має великих ресурсів, які вони могли б кинути проти вас. Українці винесуть весь тягар вашої революційної боротьби на своїх плечах. Ми відтягнемо на себе стільки сил і засобів ворога, скільки буде необхідно для повного звільнення ваших республік!
Вже найближчим часом ви дізнаєтеся про реальні масштаби втрат російських окупантів в Україні. Вам можуть розповідати будь-що по телевізору, але реальний стан справ такий – околиці Києва, Харкова, Василькова, Херсона, Маріуполя та інших міст усіяні трупами російських окупантів. У солдатів ЗС РФ немає засобів зв’язку з рідними. Тому рідні дізнаються про їхнє знищення з великою затримкою.
Впаде не путінський режим. Впаде Росія! Усі, хто мріяв про свободу – до боротьби! За нашу та вашу свободу!
 
Джерело: http://idel-ural.org/
 
УЖВ