ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ США!- Степан Хмара

Тривожні симптоми політики Білого Дому спонукали мене звернутися до вас, наші земляки, громадяни вільної великої країни!В чому проявляються ці симптоми? Останнім часом вони проявилися в заяві президента Франції п. Макрона одразу після його візиту до США.

Суть його заяви зводилася до того, що потрібно з розумінням віднестися до тривоги росії і подумати про гарантії безпеки для неї.
Для мене, як політика, стає зрозумілим, що ці заяви Макрон робив з попереднім обговоренням і узгодженням з президентом Дж.Байденом.
Тобто, з великою долею вірогідності можна зробити висновок, що в закритому режимі обговорюються варіанти, як недопустити остаточного розгрому російської армії у російсько-українській епохальній війні та безумовній капітуляції і демонтажу російської імперії. Знову допускається можливість збереження росії у нинішньому вигляді, під фальшивою назвою РФ, тобто зберегти імперію, тільки у ослабленому вигляді.
Якби справи пішли за таким сценарієм, це було б трагічною помилкою з далекосяжними негативними наслідками для всієї світової спільноти. Бо саме збереження російської імперії зла тільки згуртувало б і впевнило у непереможності тоталітарні і авторитарні мафіозні режими вісі зла.
Загроза повторити помилку початку 1990 р.р. існує. Саме тоді, внаслідок недалекоглядної політики президентів Буша старшого, і особливо Клінтона, російська імперія, у вигляді СССР, не була демонтована остаточно. Більше того, Білий Дім тоді поставив на росію, як правонаступницю СССР, сподіваючись, що Росія стане демократичною і союзницею США.
Це була наївна ілюзія. Російська імперія без демонтажу ніколи не перетвориться у демократичну спільноту.
Про загрозу росії для світу, і зокрема США, ми давно попереджали американських друзів. Зокрема, у жовтні 1993 року я намагався це пояснити у півторагодинній розмові, одному з помічників п.Клінтона, Марку Злотнику.
Тоді я пояснював співрозмовнику, що росія була завжди і довго залишиться смертельним ворогом України, і ніколи не стане другом чи союзником США. Навпаки, у різних країнах світу намагатиметься нашкодити інтересам США.
Нажаль, тоді Білий Дім допомагав росії викручувати руки Україні, і спонукав нас передати росії всі ядерні боєзаряди і навіть вже після їх передачі, змушував нас руйнувати важливу військову інфраструктуру: пускові ракетні шахти, стратегічні бомбардувальники, передати залишки збагаченого урану для науково- дослідних реакторів.
Так, помилкова політика Білого Дому і слухняне виконання згубних для України вимог тодішнього керівництва України, призвели до нинішньої кровопролитної війни і геноциду українського народу.
Побоювання, що у вирішальний момент нас знову кинуть, мають під собою вагомий ґрунт. Вони випливають з невизначеності політики Вашингтона: що робити з росією? Викликає занепокоєння, висловлена думка держсекретаря Блінкена, що Україна може задовольнитися відновленням контролю за територіями, що склалися на 23 лютого 2022 року. В цьому криється загроза підштовхнути нас до поетапної капітуляції, починаючи з часткової.
Найгірше в цьому контексті, що США досі зволікають з наданням нам наступальної зброї, без чого не можна зупинити знищення гуманітарної інфраструктури житлових масивів, знищення цивільного населення ударами, які російський агресор планомірно наносить з баз з- поза меж України.
Таку згубну політику, наші друзі намагаються оправдати переконливими аргументами : росія може вдатися до екскалації військових дій і війна може перерости у світову, вона може вдатися до застосування ядерної зброї.
Про яку ще екскалацію може йти мова, після всього, що застосувала росія в Україні. Що ж до світової війни, то війна росії проти України з самого початку має форму локального прояву війни проти всього цивілізованого, демократичного світу. Це лише перший його етап у військовому виконанні. В разі поразки України, росія перейшла б до наступного етапу – захоплення силою зброї іншої країни чи групи країн.
В разі тимчасової зупинки воєнних дій в Україні, росія обов‘язково використала б паузу для нарощування сил і наступного наступу. Тобто, такий розвиток подій був би на руку російському агресорові.
Щодо застосування ядерної зброї – це чистої води блефування. Цим інструментом Москва давно користується, нажаль, часто успішно.
Виходячи з викладеного, звертаюся до української діаспори з пропозицією активізувати політичну допомогу Україні.
Чому б не організувати постійне пікетування Білого Дому, можливо інших держустанов: «дайте Україні наступальну зброю, дайте Томагавки!»
Також потрібно нагадати політичному істеблішменту, що у 90- з роках США нас активно і наполегливо роззброювали. Так у постійно діючу акцію може і повинен організувати Конгресовий Комітет Америки.
Український народ дуже вдачний волелюбному американському народові за допомогу, але нам потрібно більше зброї наступальної, бо нас знищує дикий варвар.

Колишній політв‘язень совєтських концтаборів, народний депутат України трьох скликань, Герой України, Степан Хмара.

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard