4 березня 2016 р. запрошуємо на ресурсне заняття «Жіночі архетипи»

Дорогі жінки військові, волонтери просто жінки та дівчата, мирні янголи військової реальності, щодня ви піклуєтесь про оточуючих, рятуєте воїнів, країну, а часом і навіть ввесь світ. Але за цими щоденними клопотами часто забуваєте про себе. І рано чи пізно внутрішній ресурс вичерпується. Тому ми будемо його наповнювати!
Майстерня відкриє Вам таємничий світ Жіночих Архетипів Богинь та допоможе впізнати кожен з архетипів у собі. Кожна з учасниць зможе відкрити свої сильні сторони (Домінуючі архетипи) та побачити шлях, над чим ще треба працювати, звідки варто черпати енергію та куди даремно витрачається жіноча сила. Будемо наповнюватись, творити та відроджувати джерело жіночої сили.
На Вас чекає зовсім трошки теорії та багато ресурсних занять та практики самовідновлення. Ви відкриєте для себе нові сторони своєї внутрішньої Жінки.
ЛЕКТОР: Тетяна Сіренко – дипломований психолог, психодрама-практик сертифікован-ий Європейським інститутом психодрами (PIFE, Німеччина). Координатор проектів допомоги учасникам АТО та членам їх родин в міжнародній організації «Право на здоров’я», спеціаліст по роботі з травмами насилля, жертвами тортур, Психолог консультант Кризового центру медико-психологічної допомоги Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України. Спеціаліст по роботі з втратам.
Дата семінару: 04.03.2016р
Час: початок об 13:00 до 18:00
Тривалість одного зайняття: 5 години
Благодійний внесок: для членів УЖВ 50 грн., не членів УЖВ 100 грн.
Адреса : Київ, вул. Дегтярівська, 3, 4 поверх (метро Лукянівка)
Кількість учасників обмежена.
контактний телефон +380686847461
Детальна інформація та заповнити анкету на участь можна тут