Заява від Олександра Білецькго голови ВБФ ХЕЛПІКА, щодо збору коштів для пораненого бійця 8 полку Олександра Дармороса.

26 березня 2016 нам стало відомо від наших колег з командування ССО про підрив на міні 26.03.16, приблизно о 10.50 в районі селища Золоте, Луганської області нашого бійця з 8 полку ССО Олександра Дармороса, 1985 р.н. Також ми отримали попередню інформацію про ушкодження, про родину та фотографію пораненого. 31 березня у відкритих джерелах в інтернеті були опубліковані фотографії пораненого Олександра  (наприклад тут) Після цього нами було прийняте рішення зібрати кошти для родини Олександра та розмістити його фото. Ми зв’язалися з начмедом 8 полку і попросили зконтактувати нас з рідними Олександра. Тоді ж, вночі з 31 березня на 1 квітня ми розмістили на сайті Української Жіночої Варти та у фейсбуці інформацію щодо збору коштів для пораненого через наш благодійний фонд Хелпіка. За першу добу ми зібрали 15 000 грн., які одразу були переказані на карточку тата Олександра.
Чому на рахунок фонду:

  • 1. Значна частина людей знає саме нас, довіряє нам і не хоче перераховувати допомогу на приватні карти.
  • 2. Нас попросили не турбувати рідних і сказали, що їм зараз не до телефонних розмов. Бо більшість людей, перед тим як скидати гроші намагаються додзвонитися до рідних.
  • 3. Українська Жіноча Варта та ВБФ Хелпіка відомі, публічні та відкриті організації. Ми ніколи ні від кого не ховалися. Уся інформація (пошта, адреси, телефони) завжди у відкритому доступі. Ми надаємо ПОВНУ звітність за КОЖНУ транзакцію по рахунку.
  • 4. Про те, наскільки ми ефективні говорить 35 200 !!! репостів за ТРИ ДНІ інформації про допомогу Олександрові Дарморосу! Та 35 000 грн. зібраної допомоги за три дні.
  • 5. Ми самостійно приймаємо рішення про те як, в який спосіб і кого підтримувати і не потребуємо жодних хамських порад, бо не є «професійними волонтерами» і не беремо участі в боротьбі за волонтерський ринок та ресурси.
  • 6. Більшість з нас є військовими, які з власного досвіду знають (у тому числі я особисто), що таке для родини поранення чи втрата чоловіка чи батька та скільки коштує реабілітація!
    Станом на сьогодні (03.04.16р.) Українська Жіноча Варта та ВБФ Хелпіка зібрали та передали батькові Олександра Дармороса – Леонтію Петровичу Дарморосу 35 000 гривень. (за три дні!)

УСЯ ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ (Банківські виписки), аудіо файл з записом про отримання грошей від батька Олександра будуть опубліковані на сайті ГО «УЖВ», ВБФ «Хелпіки» та у фейсбуці.
Окремо про деяких дніпропетровських «волонтерів»
Стільки ненависті, хамства, прокльонів, брехні, матюків я не бачив ніколи.
Чого тільки вартують фрази, що Олександр не потребує жодної допомоги, бо усім уже забезпечений у лікарні! Окремо – візити до мами Олександра з метою переконати, що ми якісь не такі. Бог вам суддя. Дійсно, кожен судить усіх по собі!
У зв’язку з тим, що з’явилася інформація про картки рідних Олександра (до того, як ми почали кампанію, ніхто нічого публічно не збирав) закликаю перераховувати гроші на них. Усі гроші які надходитимуть нам – будуть передані рідним Олександра, а уся звітність буде опублікована.
На завершення, хочу подякувати усім, хто допоміг зараз та продовжує допомагати та підтримувати Українське Військо. Ми обов’язково переможемо! І зовнішніх і внутрішніх ворогів! СЛАВА УКРАЇНІ!
Олександр Білецький,
Голова ВБФ Хелпіка та Української Військової Варти