Як мислить управлінець? Вебінар із Іриною Трубавіною

29 листопада в рамках проєкту «Спроможна жінка — опора України» відбувся вебінар із психосоціальної підтримки “Психологічні аспекти, методи прийняття рішень та спілкування управлінця”. Психологічна складова готовності до керування командою — основотворча. Саме над її розвитком тренерка працювала зі слухачками.

Проєкт впроваджується ГО «Українська Жіноча Варта» (УЖВ) за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва. 

З докторкою педагогічних наук, професоркою пані Іриною Трубавіною ми говорили про те, як розвивати управлінські навички. А також — пройшли тест на спосіб мислення, який ви легко зможете спробувати самі, або давати на співбесідах підлеглим.

Виклик для мозку: Уявіть звичайну цеглину. Як би ви її використали? Чим більше нестандартних ідей застосування ви зможете згенерувати, тим яскравіше проявиться спосіб мислення, що вам притаманний.

    1. Якщо у вашому списку переважають креативні підходи, наприклад, «використати цеглу як декор приміщення», або «як підставку під вазон», ви — генератор ідей. Для ефективності роботи бізнес-команди, варто шукати якісних виконавців, інакше, якщо склад буде сформований лише з генераторів, справа не прогресуватиме.
    2. Якщо ж ви віддали перевагу зміну стану цегли «нагрівати/крошити/малювати шматочком», — це свідчить про вашу виняткову здатність бачити за подіями й проблемами нові можливості.

Список результатів можна продовжувати, але важливо вловити принцип: поспостерігайте за відповідями, своїми та опитуваних, і зробіть висновок, на що людина ставить акцент. Це й буде ключем до її здібностей.

Ця публікація підготовлена ГО “Українська Жіноча Варта” за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) — це єдиний глобальний механізм, створений виключно для підтримки участі жінок у процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований представниками громадянського суспільства, урядів та ООН, є трастовим фондом, що мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного “Жінки, мир, безпека” та реалізують гуманітарну діяльність у 41 країні, що постраждали від криз.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail: [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta
https://t.me/UWguardNewsEN
https://t.me/zhinkavarta
https://t.me/uaguard
https://instagram.com/ukrainianwomens_guard