«Я б сюди водила молодь, щоб розуміли цінність життя…»


Перукарка з Дніпра розповіла про свою роботу з пораненим бійцями в лікарні
Проблеми в звичайному житті нівелюються, коли бачиш поранених на Донбасі бійців. Про це каже перукарка Ірина Жуйкова, яка працює з військовослужбовцями в Дніпровській  клінічній лікарні ім. Мечникова.
«Працюю по 5-6 годин вдень. Іду, коли все закінчу. Я і в реанімації хлопцям допомагаю тут, і на другому поверсі. Є такі, що тут довго. Всіх треба голити, стригти. Їм часто це приємно. Іноді нервують.. Але лікар сказав – значить треба. Один чоловік сердився. Я включила воду, мию бритву, а він сердиться: та закрий вже воду, стільки ж її треба. Коли одужують, то вже уважніше: скроні просять підрівняти , – розповідає Ірина, – Я ще працюю в звичайній перукарні. Тут трохи по-іншому. Страшно було, коли війна почалася. Коли  починаються якісь власні проблеми, відкидаю їх в сторону. Бачу, які важкі тут поранені і розумію – мої проблеми ніщо. Ти стогнеш? Бери себе в руки і йди. Тут он люди без рук і ніг. Якось хлопець лежить, каже: не можу повернути ногу… Я дивлюся – ноги немає. А він думає, що вона не повертається. Це страшно. У мене два сина. Їм теж кажу – нічого скаржитися. Я б сюди водила молодь, яка ганяє на машинах або ще якісь дурниці робить. Щоб розуміли цінність життя»
Від початку війни на сході України в лікарні імені Мечникова врятували більше 2200 важкопоранених бійців. Всього через лікарню пройшло 14 тисяч воїнів.
Автор фото: Ельдара Сарахмана
Джерело
Відділ моніторингу УЖВ