Всіх на смерть і якнайшвидше: навіть чоловіки з діабетом та хворобами серця підпадають під мобілізацію у рф

#RussiaDisintegration #РозвалРосії

Відтепер у ерефії цукровий діабет і серцево-судинні захворювання не будуть підставою для звільнення від мобілізації, адже хронічні захворювання, на думку російських можновладців, є у всіх, тому розширювати список недуг, з якими не можна служити в армії (і їхати вбивати на війну в Україні), відомство не збирається.  Про це офіційно заявило Міноборони рф. Також було заблоковано законопроекти про відстрочення від мобілізації для батьків дітей-інвалідів та єдиних синів одиноких батьків. Гальмує Міноборони також і законопроект про відстрочення батькам трьох дітей.

Наразі відстрочку від призову мають давати батькам чотирьох і більше дітей, а також батькам дітей-інвалідів, яким ще не виповнилося трьох років. Систему відстрочок запровадили також для працівників деяких галузей, зокрема, оборонно-промислового комплексу та IT-сфери. Але й для них знайдеться варіант обійти ці відстрочки і одягти військову форму. Це лише питання часу.

У кремлі вигадали черговий спосіб знищення власного народу. Важко навіть у жахливому кошмарі уявити те, що у росії є буденною реальністю. Чи може така країна довго існувати? Навряд чи.


Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для “Вільного Ідель-Уралу”


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard