Волонтери запустили “гарячу лінію” для родичів людей, що потрапили в полон ЛДНР


Для родичів людей, які потрапили в полон бойовиків, волонтери створюють гарячу лінію. Деталі повідомляє у Анна Мокроусова з організації «Блакитний птах».
«Тема заручників залишається актуальною вже три роки. На сьогоднішній день офіційна цифра заручників – це 134 людини, людей постійно продовжують брати в полон, це не остаточна цифра. Є люди, які регулярно, раз на тиждень потрапляють в полон, їх насправді буде більше, якщо підрахують тих, кого не визнала та сторона. На сьогоднішній день 410 осіб зниклих без вести. Їхні родичі вже всюди куди могли – звернулися: в СБУ, Червоний хрест і так далі. І далі вони залишаються один на один з цією проблемою.
Іноді вони збираються разом, але сказати, що є якась підтримка ще – напевно її ніколи не буде достатньо. Цей телефон ми створили для людей, які, з одного боку, не впевнені: чи всі вони зробили, з іншого боку – просто хочуть поговорити. На ньому чергують постійно кризові психологи, які розбираються в проблематиці заручників і зниклих без вести, і вони можуть і проконсультувати. І якщо буде потрібна окрема юридична допомога – то перенаправити до юристів, але основне їх завдання – це підтримка, допомога тим людям, які опинилися в такій ситуації », – розповіла Анна Мокроусова.
Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі

Джерело
фото
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти