Вітаємо з Днем Соборності України!


Вітаємо всіх українців з цим славним днем в історії України! Рівно сто років тому Центральна Рада Четвертим універсалом проголосила незалежність Української Народної Республіки, а через рік цього ж дня настала довгоочікувана злука всіх земель українських.
“Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу”, – так було сказано в Акті злуки .
Пройшло сто років, вільна незалежна соборна Україна визнана всім світом, але не нашими одвічними ворогами. І зараз багато хто будує плани по розподілу українських земель, намагається розчленувати те, що було зібрано і возз’єднано сторіччями боротьби та праці кращих українських синів та дочок. І в ці дні українцям доводиться із зброєю в руках боронити свою споконвічну землю, нероздільну і незалежну Україну.
Але правда і сила за нами. Міцно тримаємо зброю, навчаємось воїнського мистецтва, бережемо та плекаємо нашу мову, культуру, традиції, єднаймося в тому, щоб зберегти нашу країну для майбутніх поколінь!
З святом, друзі!
Ваша Українська Жіноча Варта