УЖВ вітає Нату Жижченко та гурт ONUKA з виходом на перші місця в європейських музичних чартах


16 травня, міні-альбом Vidlik групи ONUKA очолив електронні чарти iTunes в Британії, Німеччини, Польщі, Нідерландах, Данії та Швеції, а також # 2 в Бельгії, # 3 у Франції і Швейцарії, а також # 4 в Австралії/
Минулої суботи Ната Жижченко зі своїм проектом ONUKA виступила на сцені «Євробачення» в якості запрошеного гостя. Поряд з номером переможця конкурсу Сальвадора Субраля, «Megamix» Нати Жижченко і оркестру Наона був одним з найбільш пам’ятних моментів вечора. Який, втім, не побачили українці, які дивилися пряму трансляцію на «Першому національному» – в цей момент раптово почалася реклама. Зважаючи на хвилю критики, яка почалась в соцмережі, “Перший Національний” надав таку можливість телеглядачам тільки наступного дня, під час повтору шоу в записі.
Ця ложка дьогтю перетворилася в бочку меду. Те, як Ната виконала меш-ап зі своїх пісень, іноземні глядачі оцінили по достоїнству, досить почитати коментарі до YouTube-трансляції.
Преса пішла ще далі. Зокрема, великий британський музичний журнал NME написав: «Після дупи (мався на увазі пранкер Віталій Седюк) і до оголошення переможця, виступала електро-фольк гурт ONUKA. Вони перетягнули ковдру на себе своїм убивчим міксом традиційного фольку, горнів і серйозних техно-Вайб. 12 очок від нас ».
Але приємніше коментарів виглядає стрімкий вихід останнього міні-альбому ONUKA «Vidlik» на перші місця в чартах iTunes європейських країн
Джерело
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти