Відмова від російської енергозалежності зміцнила Європу зсередини, активізувала внутрішні політичні, безпекові, економічні зв’язки, – політичний експерт О.Голобуцький

“Франція завершила модернізацію прямого газогону до Німеччини і 13 жовтня його запущено на первинній добовій потужності 31 Гватт/год – як і Франція, Німеччина активно диверсифікує забезпечення газом для зменшення залежності від російських енергоресурсів”.

 

Франція активізувала взаємини з Норвегією в енергетичній сфері. Фактично всі європейські країни також буквально за лічені місяці відновили ті доцентрові процеси, котрі було розірвано із втручанням Росії як джерела енергоносіїв, котрі оплачувались здебільшого не грошима, а частками суверенітету кожної європейської держави.

Тобто, ми вже бачимо позитивні для Європи наслідки виключення агресивної і підступної Росії з європейського кола. Кожній країні ЄС віра (добре оплачена лобістам коштами “Газпрому”) в брехню про “таку ж європейську Росію, як і ви” коштувала дорого або дуже дорого. Але тепер Європа повертається до здорового способу життя.

Все ж ніколи не варто забувати: Європа – це спосіб мислення, це світогляд, а не географічне положення. Безсенсові дискусії “то Європа – це до Уралу чи до Дону?”, якщо в свідомості насилля і агресія – то норма.

Франція завершила модернізацію прямого газогону до Німеччини і 13 жовтня його запущено на первинній добовій потужності 31 Гватт/год – як і Франція, Німеччина активно диверсифікує забезпечення газом для зменшення залежності від російських енергоресурсів

Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard