Відмова Кремля від міжнародного права і миру зі світом однозначно вплине на позицію G20, на бюджети ЄС і на вибори до сенату США, – політичний експерт О.Голобуцький.

Кремль в суботу в особі Д.Мєдвєдєва публічно відмовився від міжнародного права і мирного співіснування в світі – бо це «суперечить корінним інтересам Росії». Ця заява заступника голови Радбезу ядерної і агресивної РФ Мєдвєдєва попри всю неадекватність однозначно буде врахована і всіма розвідками світу, і всіма силовими відомствами, і лідерами наших союзників.

Це, найімовірніше, суттєво знизило шанси Путіна на переговори і досягнення домовленостей – бо 22 жовтня Росія, фактично, офіційно заявила, що не дотримуватиметься жодних домовленостей, якщо ті їй не подобаються («не відповідають корінним інтересам», при тому «Російської імперії», а не РФ). Отже, для чого докладати зусиль і домовлятись про те, що російська сторона одразу не має наміру виконувати?

І до речі про зустріч G20: за такої позиції присутність там Путіна чи представника Росії також втрачає сенс. Хіба що для отримання чітких вказівок і, можливо, навіть ультиматумів від країн-членів «Великої двадцятки».

Крім того, прямо зараз розглядаються національні бюджети країн ЄС і спільний бюджет союзу. Окремі лідери вже заявили, що в бюджети одразу закладаються потреби України. А суботня заява Мєдвєдєва може не лише зміцнити проукраїнське лобі в Європі, але й спонукати до збільшення асигнувань на підтримку України. А також однозначно спонукає до фінансування проєктів, скерованих на заміщення всіх і будь-яких російських ресурсів, товарів і послуг.

На вибори до Сенату США, звісно, така демонстративна образа «англосаксів» з боку Кремля також вплине. Америка і американці знають собі ціну. І навіть комічні спроби приниження без відповіді не залишать.


 

Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard