Велика сімка G7 виставляє ультимативні вимоги

#RussiaDisintegration #РозвалРосії

 

21 травня у Японії закінчився триденний саміт країн “Великої сімки”. До лідерів сімох найбільших західних економік Європейського Союзу та США приєднався і президент України Володимир Зеленський. 

Невдовзі після початку саміту учасники зустрічі почали анонсувати посилення антиросійських санкцій. Першими висловилися британці: на офіційному сайті уряду опублікували розширений санкційний список, до якого включили 86 осіб і компаній, пов’язаних з російським енергетичним, металургійним, оборонним, транспортним та фінансовим секторами. Було заявлено про заборону імпорту російських алмазів, міді, алюмінію та нікелю. Франція та інші країни підтримали цю ініціативу. 

Розширив санкційний список і Вашингтон, який ввів обмеження проти 71 компанії, з яких них 69 – російські, а інші тим чи іншим чином пов’язані з росією. Також нові санкції в рамках 11-го пакету анонсувала президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Вона заявила, що ЄС покладе край російським обхідним шляхам, які допомагають країні-терористці уникати санкцій.

Але головним було питання – як укріпити альянс цивілізованих країн навколо Перемоги України. Для цього учасники G7 висувають відвертий ультиматум країнам, які так чи інакше підтримують російську агресію, навіть якщо ці країни ніби-то публічно підтримують Україну або тримаються нейтрально. І водночас купують російські товари або іншим чином підтримують рф. У своїй спільній заяві лідери ЄС та США заявили:

“Прийшов час визначатися, тому що часу для адаптації до життя без росії було достатньо. Ми позбавимо росію технологій G7, промислового обладнання та послуг, які підтримують її військову машину. Ми повторюємо наш заклик до третіх сторін негайно припинити надання матеріальної підтримки агресії рф, інакше вже ці країни зазнають серйозних витрат.”

Це дуже важливий меседж, який демонструє чітку позицію цивілізованого світу. І показує, що рф взагалі не сприймається як частина цього світу і має бути максимально послаблена як державне утворення.

Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для “Вільного Ідель-Уралу”


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard