УЖВ співпрацює з Державним закладом “Госпіталь ветеранів війни “Лісова поляна”: піписано меморандум


 
Сьогодні між  Державним закладом “Госпіталь ветеранів війни “Лісова поляна” МОЗ України та ГО “Українська Жіноча Варта” було підписано меморандум про співпрацю.
 
 
Сторони підписали меморандум про взаєморозуміння, підтримку  та співробітництво, основною метою якого визначили обєднання зусиль в напрямку реалізації соціальних проектів, розширення можливостей за рахунок обміну досвідом та матеріальних інструменьтів кожної сторони.
 
 
УЖВ вбачає великі можливості лише шляхом обєднання зусиль в напрямку створення проектів соціальної відповідальності.
“Для нас зараз важливо змінювати та покращувати громадянське суспільство на краще та відновлювати довіру один до одного, а це можливо через підтримку та створення спільних соціальних проектів.” – зазначила Олена Білецька, Голова УЖВ.
 
 
З цією позицією погодилися директорка та головний лікар  ДЗ “Госпіталь ветеранів війни “Лісова поляна” Ксенія Возніцина та зазначила –
” Ми на базі нашого госпіталю не лише проводимо реабілітацію ветеранів , а також займаємося їх адаптацією і соціалізацією.
Тому, почали реалізовувати проект “ТепліЛиця” – це  соціальний благодійний проект, який є частиною програми реабілітації ветеранів АТО/ООС в ДЗ «Госпіталь ветеранів війни”Лісова Поляна” МОЗ України, що знаходиться в Пущі Водиці.
Проект став сумісною ініціативою  мене як головного лікаря госпіталю
Возніциної Ксенії, продюсера та режисера Івана Яснія та режисерки Антоніни Готфрід.
Тож наша співпраця з Українською Жіночою Вартою, підсилить нашу ініціативну групу”
 
Сторони погодили план заходів та першочерговий проект який потребує вже спільних зусиль, для його реалізації.
 
на фото :
Директор, головний лікар  ДЗ “Госпіталь ветеранів війни “Лісова поляна” , Ксенія Возніцина
та адвокат, голова Української Жіночої Варти, Олена Білецька
 
УЖВ