УЖВ почала співпрацю з Українським союзом промисловців і підприємців


22 грудня 2017 р.  голова Української Жіночої Варти Олена Білецька та президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах підписали меморандум про співробітництво організацій.
Меморандум передбачає об’єднання  зусиль в напрямку розвитку та розповсюдження соціального підприємництва, самозайнятості та кооперації  для жінок, ветеранів, дружин військових, членів родин загиблих на війні, інвалідів війни, волонтерів та вимушено переміщених осіб.
Наша співпраця спрямована на вирішення багатьох важливих проблем у сфері соціального захисту та адаптації всіх верств населення, що постраждали внаслідок війни на сході України.
Оскільки УСПП об’єднує багатьох великих та досвідчених підприємців, підписання меморандуму значно розширило наші можливості у напрямку навчання жінок фінансовій грамотності, підприємництву та підтримці українського соціального бізнесу.
Під час зустрічі були підняті надзвичайно важливі соціальні питання, які давно вже турбують суспільство, проте абсолютно ігноруються владою. У тісній співпраці з різноманітними організаціями ми отримуємо реальний шанс дійти відчутних конкретних результатів.
У новий рік ми вступаємо із новими друзями, конкретними планами дій та неабиякою наснагою. Обіцяємо, буде цікаво та ефективно.
Також сторони меморандуму означили, що головним прагненням суспільної роботи має бути досягнення миру в Україні шляхом нашої перемоги над ворогом.
 

 

 

 

голова Української жіночої варти Олена Білецька та президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах підписують меморандум про співробітництво організацій