Усі мобілізовані на Яворівському полігоні отримали комплект канадської форми


У Львівському навчальному центрі Західного оперативного командування ЗСУ проходять підготовку бійці з десяти областей України, яких призвали з четвертою хвилею мобілізації. Кожен з бійців отримав комплект канадської військової форми. Про це розповів в коментарі журналісту Гал-Інфо Олександр Поронюк, керівник Західного регіонального медіа-центру під час візиту на полігон.
“Під час четвертої хвилі мобілізації планують призвати до лав Збройних сил України близько 50 тисяч бійців. Канада надіслала достатньо комплектів форми, аби нею забезпечити усіх мобілізованих. Зараз на полігоні проходять підготовку мобілізовані з 10 областей України, всі вони отримали по одному комплекту канадської форми”, – зазначив Олександр Поронюк.
Бійці зазначають, що форма досить зручна та тримає тепло. “В комплекті куртка, штани, шарф-балаклава та берци. В ній не холодно”, – розповів один з бійців.
Нагадаємо, 28 люстопада, літак СС-177 «Globemaster III» Королівських Повітряних сил Збройних сил Канади доставив до міжнародного аеропорту «Бориспіль» понад 3 тисячі комплектів зимової форми одягу для військовослужбовців Збройних Сил України. Загалом Міноборони Канади планує передати українським військовим 30 тисяч комплектів форми і 70 тисяч пар черевиків.
Фото – Сергій Бобра

Оригінал статті .