Урочиста хода в Києві до Дня матері.


У Києві 12 травня відбулася урочиста хода з нагоди відзначення міжнародного Дня Матері.
 
Головна мета заходу -це вшанування матерів та підняття статусу святкування Дня матері на державний рівень в Україні, а також привернення уваги суспільства до проблем матерів загиблих воїнів, багатодітних матерів тощо.
 
Організаторами та ініціаторами урочистих заходів виступили громадські організації «Українська Жіноча Варта», «Громадський Інформаційний Простір», «Незламні матері України», «Федерація Жінок за мир у всьому світі», «Асоціація медиків Революції гідності” та Національний музей Революції Гідності.
 
 
 
Фото- Хода до Дня Матері
 
 
Урочистості пройшли за підтримки Ольги Богомолець, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Київської міської державної адміністрації, Національної академії МВС України.
 
 
 
 
 
На площі виступає військовий оркестр. Учасники вшанували загиблих героїв російсько-української війни.
Учасники ходи почали збиратися о 9 ранку на Михайлівський площі, запалювали лампадки біля стіни пам’яті, матері загиблих залишали імена синів на 15-метровому прапорі, бажаючи підписали вітальні листівки Мамам Героїв,  потім прапор у  розгорнутому вигляді у супроводі почесної варти був пронесений від Михайлівської площі до Володимирського собору. Мами та рідні загиблих воїнів несли портрети Героїв.
 
П’ятнадцяти метровий  прапор був переданий на зберігання в Національний музей Революції Гідності.
Хода завершилася вшануванням матерів загиблих у Володимирському соборі.
 
 
УЖВ
Світлини: Тетяна Гордієнко, УЖВ