Українська Жіноча Варта запрошує представників ЗМІ та блогерів на прес-тур до Івано-Франківська 6.08.2017 з нагоди візиту Посла Литовської Республіки до відкриття соціального проекту для бійців і їхніх родин АНОНС


Прес-тур відбудеться в неділю, 6 серпня 2017 року
Від’їзд о 9.30 від Івано-Франківської ОДА (Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21)
 
Українська Жіноча Варта за підтримки посольства Литовської республіки в Україні розпочинає реалізацію на Прикарпатті масштабного соціального проекту, спрямованого на реабілітацію учасників АТО та їх сімей, а також жінок, котрі втратили рідних на війні.
 
Перший етап проекту розпочинається в селі Ясень, Рожнятівського району, де силами УЖВ за допомоги місцевої громади відновлено старий млин. Тут буде створено соціальне підприємство, навчальний центр та Музей Хліба, який стане туристичною родзинкою регіону.
 
Друга частина проекту – створення реабілітаційного центру Української Жіночої Варти в селі Посіч (біля Ів.-Франківська).  Тут заплановано створення реабілітаційного центру з контактним міні-зооцентром для психологічної реабілітації бійців, зокрема після важких поранень та контузій, а також вдів та сиріт загиблих.
 
На  відкритті оновленого млина будуть присутні пан Марюс Януконіс, Посол Литовської республіки в Україні, представники Української Жіночої Варти, Ів.-Франківської ОДА, районної адміністрації та ради.
 
Збір журналістів 6 серпня з 9.00 до 9.30 біля Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21).
 
В рамках прес-туру планується  разом з паном Послом та організаторами проекту відвідування села Посіч,  де відбудеться короткий бріф для ЗМІ з питань цього етапу проекту, та переїзд звідти до села Ясень, зустріч з місцевою громадою, презентація проекту та дегустація вин і сирів виробництва місцевих кооперативів.
 
Акредитація журналістів та блогерів обов’язкова. Кінцевий термін акредитації: 23.30,  5.08.2017.
 
Реєстрація та довідка:
 
olenabiletska@gmail.com
067 219 9989
пані Олена Білецька