Українська Жіноча Варта взяла участь у міжнародному форумі Європа-Україна в м. Ряшів


13-14 березня 2018 року у польському місті Ряшів пройшов традиційний вже ХІ форум Європа- Україна.
Серед близько півтисячі учасників форуму – політиків, дипломатів, експертів з країн ЄС, в складі української делегації перебувала голова Української Жіночої Варти Олена Білецька.
Під час  форуму пройшло понад 40 панельних дискусій, присвячених економічним, політичним та соціальним темам, представлення Головного Рапорту а також 10 презентацій українських регіонів, обраних секторів економіки тощо.
Форум Європа — Україна, який, починаючи з 2007 року відбувається щорічно, — це одна з ключових конференцій Інституту Східноєвропейських Досліджень.
Головною темою цьогорічного, одинадцятого Форуму є питання модернізації та розвитку потенціалу України а також напрямок і темп запроваджуваних реформ.  Також акцентом цьогорічної тематика форуму – «Асоціація з Європейським Союзом – і що далі?»
У численних панельних дискусіях, пов’язаних з бізнесом і економікою, інтеграцією з ЄС і реформами в Україні, міжнародною політикою, а також із суспільними питаннями, виступило понад 300 доповідачів – експертів, добре ознайомлених з питаннями, які стоять перед Україною і країнами Європейського Союзу, що розраховуються на залучення України в міжнародні справи.
Важливою частиною форуму була II Східна Виставка, в якій участь взяли понад 70 експонентів.
Українська Жіноча Варта  та Українська Військова Варта у складі офіційної делегації  разом з партнерськими організаціями , взяли участь в роботі практично всіх панелей Форуму.
Окрема панель заходу була присвячена напрацюванням Національного форуму «Трансформація України», що представлено делегацією на чолі з, президентом УСПП Анатолієм Кінахом, Головою організації «Центр Трансформації України» Михайлом Харієм та учасниками українських волонтерських та ветеранських організацій, в тому числі УЖВ.

Европа — Украина форум 2018
Европа — Украина форум
Европа — Украина форум 2018
Голова УЖВ Олена Білецька зазначила, що у роботі Форуму Україна була потужно представлена фаховими аналітиками та експертами з питань співробітництва з Євросоюзом. Ця тенденція свідчить про те, що співпраця з ЄС, та подальша інтеграцію України в Європейське співтовариство є одним з пріорітетних інтересів громадянського суспільства нашої країни.
Ряшів. Форум Європа-Україна 2018
Українська Жіноча Варта планує і надалі разом з партнерськими організаціями брати участь в міжнародних заходах, присвячених партнерству України з країнами Європейської спільноти, стратегічними партнерами держави, з метою довести потенціал та бажання українського громадянського суспільства власними силами зберегти та захистити країну, та спроможність українців вибудувати майбутнє України як сильної європейської держави.
 
Ряшів. Форум Європа-Україна 2018
Українська Жіноча Варта