Українська Жіноча Варта взяла участь у круглому столі «Роль жінки у збереженні здоров’я сім’ї і нації»


3 березня 2017 року відбувся круглий стіл  «Роль жінки у збереженні здоров’я сім’ї і нації», ініційований Комітетом верховної Ради України з питань охорони здоров’я. У заході взяли участь  народні депутати України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України,  Національної академії медичних наук України, представники провідних клінік , громадських організацій, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, представники ЗМІ.
На думку голови УЖВ Олени Білецької, яка була серед учасників круглого столу, на заході піднімались цікаві та злободенні теми, як-то стан здоров’я нації, медична реформа, тощо. Оприлюднювалась нова статистика по захворюванням українців, відбувались достатньо гострі дискусії.
« Не можна було не помітити, що при обговоренні всіх «больових точок» проблематики охорони здоров’я в Україні, учасники заходу висловлювали надію на саме жіночий потенціал у вирішенні проблем. Можна навіть сказати, що круглий стіл було проведено в доволі феміністичному ключі – зауважила Олена Білецька, – і, судячи, по високому рівню, та гостроті дискусій, українські жінки готові взяти на себе повну відповідальність за долю країни»
Прес-служба УЖВ