Українська Жіноча Варта взяла участь у ІІІ форумі Десятиліття в Харкові


24-26 квітня 2018 року в Харкові відбувся Східноукраїнській форум громадських ініціатив «ІІІ Форум десятиліття: громадянське суспільство в країні, що трансформується».
В роботі форуму активну участь взяла голова Харківського регіонального відділення Української Жіночої Варти Людмила Анненко.
Серед спікерів форуму були Олександр Пасхавер, Ірина Бекешкіна, Євген Глібовицбкий, Іванна Клімпуш-Цинцадзе, Ярослав Грицак.
Під час дискусій на Форумі були обговорені питання та шляхи необхідних економічних реформ, також питання демографії, культури , міграційного переміщення українців, представництва України на міжнародній арені.
Велику увагу в дискусіях було приділено співпраці громадських організацій з державними інституціями, були озвучені як недоліки подібної взаємодії, так і успішний досвід.
«Форум десятиліття вийшов цікавий та насичений, – сказала представниця УЖВ Людмила Анненко, – Піднімались важливі теми, були достатньо професійні спікери-експерти, як, наприклад, відомий економіст Олександр Пасхавер. Також позитивним було те, що Форум зібрав велику кількість представників громадських об’єднань з різних міст України, волонтерів, професійних економістів, політологів. Діалог відбувався і з представниками влади, і з представниками від Євросоюзу. Це сприяло як спільному виробленню можливої стратегії для трансформації України в найближчому майбутньому, так і для об’єднання та взаєморозуміння активної частини українського суспільства».
Українська Жіноча Варта