Українська Жіноча Варта вітає з Різдвом та Новим Роком !

Українські зимові свята – це завжди про світло, надію , радість та дива. Вже який рік ворог прагне знищити в нас саме ці прагнення, щоб знищити нас самих. Втім, українці воістину незнищена нація, ми єднаємось супротив ворожих прагнень і даємо відпір сутністю своєю і єством своїм, бо Україна є диво.
Минулої зими ворог намагався позбавити нас світла – але ми несли світло в собі. Знищується нас ворог прагне позбавити нас радості, але ми перемагаємо і радіємо перемогам. Ворог намагається посіяти в нас зневіру в наші сили і у нашу перемогу, але ми точно знаємо, що Перемога буде, бо наша перемога – то запорука життя, життя України, Європи, світу в цілому.

Кожен день ми творимо дива, особливо наші Захисники на фронтах, ті хлопці і дівчата, які стоять супротив сил темряви, інколи ціною власного життя, виборюючи майбутнє світу. І право на світлі радісні свята наших дітей і нас всіх. Наші справжні Дивотворці, які вже увійшли в історію .
Так, цього року у нас мало веселощів, але наші світло, чисту радість дітей та надію ми поки що несемо в собі в ці святкові дні. Надію на майбутню, велику Перемогу, до настання якої докладаємось щоденно.
Українська Жіноча Варта вітає всіх друзів, посестер, побратимів та симпатиків із прийдешніми святами та бажає всім українцям стійкості, мужності та наснаги на шляху протистояння знавіснілому ворогу та як можливо швидшому приходу Перемоги.
Мужнім воїнам та воячкам честь і слава!
Загиблим честь і вічна шана.
Ми обов’язково вистоїмо.
Бо Україна – це диво.


Українська Жіноча Варта