Українська Жіноча Варта вітає литовських друзів з 100-річчям відновлення незалежності Литви!


Рівно сто років тому було підписано Акт про відновлення незалежності Литви. Цей документ, у якому були сформульовані основні принципи державного устрою незалежної литовської держави, був складений і підписаний у Вільнюсі Радою Литви під головуванням патріарха литовського національного відродження Йонаса Басанавічюса .
На жаль, після цієї знаменної події, литовському народові ще довго довелось боротись з різноманітними загарбниками та окупантами, але країна вистояла і після падіння радянської імперії, одна з перших відновила державність.
Сьогодня Литва повноправний член співдружності європейських держав та один з найближчих друзів та партнерів України.
Практичну та безкорисливу підтримку наших друзів литовців, українці відчули в найтяжчі роки, коли проти України розпочалась російська агресія. І до цих днів Литва була та залишається вірним та щирим товаришем.
Українська Жіноча Варта від всього серця вітає наших друзів з великим святом державності незалежної Литви! Бажаємо подальшого розвитку країни, процвітання, добробуту та миру. Віримо, що більше жодний агресор не наважиться ступити на литовську землю та посягнути на виборену незалежність.
Українська Жіноча Варта