Українська Жіноча Варта провела заняття з тактичної медицини для жінок України. (фото)

14 травня 2023 року в Оболонському районі Києва в Vcentri HUB відбувся вишкіл з тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта» в межах проєкту “Власна безпека та обізнаність для жінок”. Дівчата пройшли базовий 4-х годинний курс та отримали сертифікати.

Під час тренінгу, учасниці навчились робити огляд пораненого та надавати йому невідкладну допомогу, зокрема, накладати турнікет та пов’язки, тампонувати рани, забезпечувати дихання, фіксувати перелом тощо. Всі навички згідно з протоколом MARCH. Вишкіл провела наша членкиня, досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка Марія.

Перша частина вишколу – це теорія. Друга частина – це практика, під час якої кожний охочий спробував отримані навички. Крім того, учасниці отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Наприкінці вишколу, голова УЖВ Олена Білецька надала мотиваційні слова для дівчат.

Такі вишколи ми проводимо регулярно – один-два рази на місяць. Ми й надалі плануємо навчати наших жінок необхідними навичками. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ.

За підтримки Київської міської ради та у співпраці Заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хонда Марини Петрівни

ФОТО


Додаткова інформація:

Ел. пошта: [email protected]


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard