Українська Жіноча Варта провела заняття з тактичної медицини для української молоді (фото)

31 травня 2023 року в Києві відбувся вишкіл з тактичної медицини для підлітків від ГО «Українська Жіноча Варта». Школярі пройшли базовий 2-х годинний курс. Вишкіл проводила , досвідчена інструкторка УЖВ з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка Марія.
Під час тренінгу учасники навчились робити огляд пораненого та надавати йому невідкладну допомогу, зокрема, акцент робили на зупинці кровотеч та як діяти в різних зонах небезпеки. Крім того, підлітки дізналися про безпечний спосіб пересування та евакуацію з різних зон. Зазначимо, всі навички – згідно з протоколом MARCH.

Перша частина вишколу – це теорія. Друга частина – це практика, під час якої кожен охочий спробував себе в ролі пораненого або рятівника. Крім того, школярі мали змогу задати всі питання, які їх цікавили та отримати розгорнуті відповіді. Мотивацією працювати для молоді був майбутній конкурс “Джура” серед шкіл Києва, у якому підлітки планують взяти участь. Наприкінці вишколу, інструкторка Марія сказала учасникам слова мотивації та побажала їм перемоги на конкурсі.

Різні вишколи ми проводимо регулярно – один-два рази на місяць. Плануємо і надалі навчати наших українців необхідними навичками, тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

 

UWG NEWS – Olena Biletska, Yuliya Nakorchevska