Українська Жіноча Варта провела заняття з тактичної медицини для дівчат та жінок України (фото)

15 липня року вперше  в селищі Бородянка, у Палаці культури, відбувся вишкіл з тактичної медицини та зустріч із психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». Дівчата пройшли базовий 5-годинний курс такмеду та отримали сертифікати. 

 

На зайнятті з вітальним словом виступив мер Бородянки Олександр Сахарук. Також захід відвідав відомий британський журналіст, мандрівник та письменник Джастін Мароцци (Justin Marozzi).

 

Під час тренінгу учасниці навчились робити огляд пораненого та надавати йому невідкладну допомогу, зокрема, накладати турнікет та пов’язки, тампонувати рани, забезпечувати дихання, фіксувати перелом тощо. Зазначимо, всі навички та алгоритм дій надавалися згідно з протоколом MARCH. Вишкіл провела досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ Марія. Перша частина вишколу – це теоретичний матеріал, друга частина – це практика, під час якої кожний охочий спробував застосувати отримані знання та навички. Крім того, учасниці отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Наприкінці вишколу інструкторка сказала мотиваційні слова присутнім.  

 

Крім заняття з тактичної медицини, присутні опрацювали з психологом ментальну підтримку, протестували психологічний стан та зробили реабілітаційно-відновлювальні вправи.

 

Ці заходи УЖВ організовує для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни у рамках Програми “Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні”, що фінансується Crown Agents. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard