Українська Жіноча Варта провела заняття з самооборони для жінок України (фото)

30 липня 2023 року у Києві дві групи учасниць продовжили свої чотирьохмісячні курси з самооборони від ГО «Українська Жіноча Варта».

Протягом 3-годинного вишколу жінки прослухали не лише теорію, а й відпрацювали практичні навички. Адже знати значення анатомічних особливостей нападника для ефективного захисту, вміти обирати правильний вибір позиції при захисті від нападу, вміти перетворити на зброю будь-що, так само важливо, як і знати прийоми самозахисту. Крім того, присутні пропрацювали вправи, які допомогають подолати психологічний бар’єру перед наданням опору. Також, жінки мали змогу поспілкуватися з головою Української Жіночої Варти Оленою Білецькою та почути від неї мотиваційні слова. 

Тренером курсу є наш сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

Захід організован ГО “Українська Жіноча Варта” у співпраці з Європейським університетом.

Вишколи для дівчат і жінок ми проводимо регулярно. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідними навичками. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь.

фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard