Українська Жіноча Варта провела заняття з домедичної допомоги для цивільних жінок у місті Суми (фото)

14 та 15 червня у 2023 року у Сумському державному університеті відбулися два одноденних безкоштовних тренінги “Домедична допомога при деяких невідкладних станах” від ГО «Українська Жіноча Варта». Слід зазначити, що для переважної більшості дівчат, таке навчання відбувалося вперше.

Під час вишколу досвідчені інструктори познайомили учасниць з темою «Базова підтримка життя» (оцінка безпеки; визначення ознак життя; забезпечення прохідності дихальних шляхів непритомній постраждалій особі; алгоритм виклику бригади екстреної медичної допомоги; проведення серцево-легеневої реанімації; переведення постраждалого в стабільне положення; безпечне застосування АЗД (автоматичного дефібрилятора)) та розглянули протокол тактичної медицини ТССС-ASM (навчання надавати допомогу за алгоритмом M.A.R.C.H.: зупинка масивної кровотечі різними засобами в різних частинах тіла; забезпечення прохідності дихальних шляхів; домедична допомога при пневмотораксі).

Після теоретичного матеріалу, всі бажаючі спробували на практиці отримані навички та задали питання, які їх цікавили. Здобуті знання, безперечно, допоможуть жінкам почуватись впевненіше у наш нелегкий час. Слід також зазначити, що більшість слухачок виявили бажання поглибити здобуті знання.

Головна мета заходу – навчити якомога більше цивільних базовим практичним навичкам з домедичної підготовки.

Тренінг “Домедична допомога при деяких невідкладних станах” у місті Суми відбувся у співпраці ГО «Українська Жіноча Варта» з Центром розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні онлайн та офлайн тренінги. Ми і надалі плануємо навчати наших жінок необхідним навичкам, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ.

ФОТО

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard