7 вересня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела захід, присвячений психологічній підтримці та реабілітації жінок «Ментальне здоров’я та відновлення тіла». Головною метою було не лише допомогти учасницям у відновленні ментального балансу, але й надати практичні поради про те, як включити фізичну активність у повсякденне життя. Це надзвичайно важливо для підтримки здоров’я та емоційної стійкості людини в сучасних умовах.
Тож, цього разу, наші учасниці протягом заходу мали можливість спробувати на собі прості фізичні вправи, що допомагають підтримувати тіло та розум у тонусі. Наш реабілітолог Станіслав Носов рекомендує постійно включати рухову активність у щоденний розпорядок дня. Для початку від коротких прогулянок і дихальних вправ до регулярних розтяжок і легких тренувань. Такі прості кроки допомагають зберігати ментальне здоров’я та сприяють фізичному відновленню.
Ось 10 практичних порад від Української Жіночої Варти, як включити фізичну активність у повсякденне життя української жінки:
-
-
- Ранкова розтяжка: потрібно починати день із кількох простих вправ на розтяжку, що допоможуть розігріти м’язи та підготувати тіло до активного дня.
- Ходьба замість транспорту: якщо можливо, обирайте піші прогулянки замість автомобіля чи громадського транспорту. Наприклад, виходьте на зупинку раніше та йдіть додому пішки.
- Міні-тренування вдома: виділяйте 10-15 хвилин на легкі вправи вдома – присідання, віджимання або планка. Це допоможе зберігати тонус і зміцнити м’язи.
- Активні перерви: якщо ви працюєте за комп’ютером, робіть перерви кожну годину для короткої ходьби або виконання простих рухових вправ.
- Сходинки замість ліфта: обирайте сходи замість ліфта, щоб додати фізичну активність у щоденну рутину.
- Сімейні прогулянки: організовуйте прогулянки з дітьми або друзями ввечері. Це чудовий спосіб поєднати час з родиною та активний спосіб життя.
- Рух під час розмови: під час телефонних дзвінків намагайтеся не сидіти, а ходити, виконуючи невеликі вправи або просто крокуючи.
- Йога перед сном: практикуйте кілька спокійних асан йоги перед сном для розслаблення тіла і підготовки до відпочинку.
- Активний відпочинок: замініть пасивні види дозвілля на активні. Відвідуйте басейн, парк або катайтеся на велосипеді.
- Танцюйте під музику: якщо готуєте їжу або займаєтеся хатніми справами, вмикайте улюблену музику та додавайте танцювальні рухи.
-
Ми вдячні всім учасницям за активну участь та бажання змінювати своє життя на краще, а також Станіславу Носову за підтримку жінок.
Українська Жіноча Варта запрошує й надалі всіх жінок незалежно від віку, приєднуватися до наших занять. Адже це можливість не лише підтримати своє здоров’я, а й об’єднатися, поділитися енергією та надією на краще майбутнє для України.
Проведення цього заходу та ця публікація стали можливими завдяки підтримці Українського Жіночого Фонду. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “Українська Жіноча Варта”. Інформація, що представлена в дописі, не завжди відображає погляди УЖФ.
Особлива подяка нашим героям та героїням, які тримають небо над нашими головами і дозволяють дітям мріяти про мирне майбутнє! Кожен із вас – приклад мужності та патріотизму. Разом ми Переможемо!
ФОТО
Ukrainian Women’s Guard
Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail: [email protected]
DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/
Subscribe to our channels and pages:
https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta
https://t.me/uwghub.org_borodianka
https://instagram.com/ukrainianwomens_guard