Українська Жіноча Варта провела в Києві заняття з тактичної медицини для жінок у просторі “Вільна” (фото)

25 червня 2023 року в Києві відбувся вишкіл з тактичної медицини для жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». Базовий чотирьохгодинний курс вперше пройшов у просторі для жінок “Вільна”. Вишкіл проводила досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ Марія.

На початку заняття інструкторка познайомила учасниць з діяльністю ГО “Українська Жіноча Варта” та розповіла, як можна стати членкинею організації.

Далі розпочався тренінг, під час якого жінки вчилися робити огляд пораненого та надавати йому невідкладну допомогу, зокрема, акцент робили на зупинці кровотеч та як діяти в різних зонах небезпеки. Крім того, учасниці дізналися про безпечний спосіб пересування та евакуацію з різних зон. Зазначимо, алгоритм дій та всі навички надавалися згідно з протоколом MARCH.

Перша частина вишколу – це теорія. Друга частина – це практика, під час якої кожен охочий спробував себе в ролі пораненого або рятівника. Серед усього, особливу увагу приділили відпрацюванню навичок роботи з турнікетами, тампонуванню ран та перев’язкам. Крім того, присутні мали змогу задати всі питання, які їх цікавили та отримати розгорнуті відповіді. Наприкінці вишколу Марія сказала учасникам слова мотивації та підтримки.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні онлайн- та офлайн-заходи. Плануємо і надалі навчати наших українок необхідним навичкам. Слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ, щоб не пропустити наступний цікавий та пізнавальний тренінг!

фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard