Українська Жіноча Варта провела офлайн-зустріч з психологом Наталією Кравченко.

29 квітня 2023 року відбулася зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта» за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”. Спікером була Наталія Кравченко, психолог, екзистенційний-психотерапевт, бізнес-психолог. Метою зустрічі була підтримка та допомога під час війни.

На 4-годинній зустрічі обговорили профілактику та подолання синдрому професійного вигорання.

  1. Що таке професійне та емоційне вигорання? Як проаналізувати свій стан на предмет емоційного/професійного вигорання? Як подолати синдром професійного вигорання? Які профілактичні заходи допоможуть не допустити професійного вигорання? Ці та багато інших питань було розглянуто у першій частині зустрічі.
  2. 2. Друга частина, вже звично, – відповіді на питання. Жінки, присутні на зустрічі мали змогу запитати те, що їх турбує і отримати розгорнуті відповіді на свої питання.

Наприкінці зустрічі, голова ГО “Українська Жіноча Варта “Олена Білецька сказала слова підтримки та мотивації.

Після спілкування з психологом, дівчата поділились своїм враженням. Кожна дівчина знайшла щось корисне для себе. Відгуків багато, тому лише деякі з них:

«Все було чітко, структуровано, інформативно!»

«Дуже вдячна пані Наталії та УЖВ за можливість відвідувати подібні заходи. Це стабілізує та надихає, дає можливість знаходити виходи та варіанти для життя та подальшого розвитку.»

«Чудова зустріч. Дуже інформативна презентація. Пані Наталя докладно розповіла про причини емоційного вигорання, дала алгоритми аналізу свого стану, методи самодопомоги та багато корисної інформації для роздумів. Сподіваюсь на подальші зустрічі, дуже вдячна за комунікацію.»

«Було дуже цікаво і змістовно. Відповіді на питання влучні. Дуже все сподобалося.»

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу, ERIM та за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

 

ФОТО

Українська Жіноча Варта провела офлайн-зустріч з психологом Наталією Кравченко для жінок.
Українська Жіноча Варта провела офлайн-зустріч з психологом Наталією Кравченко для жінок.

Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard