Українська Жіноча Варта провела навчання з фінансової грамотності, самозайнятості та соціальної згуртованості для жінок (фото)

Українська Жіноча Варта провела навчання з фінансової грамотності та соціального підприємництва. Також було проведено гру Cash Flow. Захід відбувся в рамках проєкту УЖВ: “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану”.

3 червня 2023 відбулася третя гра з фінансової грамотності. Не дивлячись на ранній час початку заходу (зустріч розпочалась о 6 ранку), кожна з учасниць була замотивована взяти участь у навчанні, яке пройшло позитивно і пізнавально.

Учасниці на чолі з головою організації Оленою Білецькою занурились у вивчення фінансової грамотності та принципів кооперація за допомогою гри Cash Flow. По закінченню зустрічі, кожна учасниця зробила для себе висновки, щодо своїх життєвих позицій. Гра – навчання тривала 4 години. Наприкінці заходу ведуча Олена Білецька зробила відгук і психологічну підтримку кожній з учасниць. Далі буде

 

ФОТО

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

 

UWG NEWS – Olena Biletska, Yuliya Nakorchevska