Українська Жіноча Варта провела для дівчат та жінок онлайн-зустріч з психологом 25 липня на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?»

25 липня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з лікарем-психологом Ганною Молдован. Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та в Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

 

На онлайн-зустрічі мова йшла про шлях змін, адаптацію та прийняття. Як завжди, зустріч складалася з двох частин. Спочатку психологиня познайомила присутніх з тим, що таке психологічна адаптація, як вона відбувається та що може стати на заваді адаптації. Крім того, Ганна запропонувала конкретні кроки для швидкої адаптації до змін в навколишньому середовищі. Друга частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Жінки мали змогу запитати те, що їх турбує і отримати розгорнуті відповіді. Сподіваємось, після цієї зустрічі жінки будуть відчувати себе більш впевненішими під час змін у своєму житті.

 

Наприкінці зустрічі психологиня Ганна Молдован сказала слова підтримки та мотивації присутнім жінкам. 

 

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни. 

  

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч. 

 

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

 

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard