Українські щоденні перемоги 01.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

✅  Від 24 лютого українські військові знищили вже 23 500 окупантів.

✅ На Херсонщині артилерійським вогнем наші воїни знищили ворожу станцію радіоелектронної боротьби “Репелент-1”. Черговою атакою по ворожих об’єктах на Зміїному розбито 3 зенітні установки, зенітно-ракетний комплекс “Стріла-10″, а також машину зв’язку – серверну із телекомунікаційним обладнанням”. Крім того, ОК “Південь” повідомляє про знищення 42 російських загарбники.

✅ Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і держсекретар США Ентоні Блінкен провели телефонну розмову, під час якої обговорили допомогу Україні в розмірі $33 мільярдів.

✅ Воїни батальйону “Сармат” відбили ворожий наступ на Донецькому напрямку, знищили ворожий танк, вогневі засоби та особовий склад противника.

✅ Володимир Зеленський підтвердив що розпочалась евакуація цивільних з Азовсталі. Перша група приблизно зі 100 осіб вже прямує на підконтрольну територію.

✅ У центрі Відня відбулася українсько-польська акція в межах кампанії Stop Russia now! (“Зупиніть Росію зараз!”).

Під час заходу на площі Героїв було встановлено автомобілі з величезними білбордами про війну, з проведенням паралелей між воєнними буднями в Україні та мирним життям у інших країнах Європи.

✅  Міноборони Німеччини має намір розробити для Бундесверу потяги-шпиталі — їх можна буде використовувати для перевезення поранених військових, а також важких пацієнтів, які потребують реанімації.

 

✅ До Одеського зоопарку евакуювали пару білих левів з Харкова. За два тижні тварини адаптувалися та вийшли до публіки.

 

✅   У Будапешті відбувся мітинг за Україну, який зібрав більшу підтримку, у тому числі від угорців, ніж будь-яка з попередніх проукраїнських акцій — більше 800 учасників.