Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 6.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

 матеріали підготувала: Mila Rosik

ЗСУ ліквідували вже 31 250 російських окупантів.

 ✅  У Луганській області ліквідовано генерал-майора російської армії Романа Кутузова.

 ✅  Січеславські десантники збили російський вертоліт Ка-52 “Алігатор”.

 ✅  У небі над Полтавською областю збили ракету російських військ.

✅  Керівник Головного управління розвідки Буданов побував у Сєвєродонецьку та визначив подальші дії підрозділів ГУР Міністерства оборони України. Наразі Сєвєродонецьк – це “найгарячіший” напрямок. На певних ділянках відзначається десятикратна перевага противника в артилерії. Попри це, Збройні сили України витісняють окупантів з міста.

 ✅  Велика Британія надасть Україні реактивні системи залпового вогню M270, які можуть вражати цілі на відстані до 80 км — про це заявив міністр оборони Бен Воллес.

 ✅   Сервіс Risk & Compliance від Dow Jones повідомив російські банки, що перестане постачати їм комплаєнс-інформацію, включно з даними про учасників санкційних списків. Без цієї інформації банки ризикують потрапити під вторинні санкції та отримати великі штрафи.

✅  Євросоюз розробив план заміщення газу з росії, щоб позбавитися енергетичної залежності — єврокомісар із питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

 ✅  Туреччина може стати посередником у деблокаді портів для вивезення зерна, сказав  президент Зеленський на зустрічі із журналістами.

 ✅  Володимир Зеленський заявляє, що поки що українські аналітики не бачать реальних ризиків повторного вторгнення в Україну з території Білорусі.

 ✅  Під Ростовом військовий ешелон “визволителів” із літерою Z потрапив у ДТП на трасі М4 “Дон”. За даними поліції, водій військової машини був у стані наркотичного сп’яніння.

 


 

Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard