Українські щоденні перемоги 30.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

 матеріали підготувала: Mila Rosik   

 Росія у війні з Україною вже втратила 35 600 військових, 1 573 танки, 143 крилатих ракети та 104 засоби ППО.

✅   Російські окупанти втекли з острова Зміїного після того, як українські захисники завдали по острову низку ударів, в тому числі і з українських гаубиць «Богдана» — головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

 ✅  Збройні сили України звільнили село Потьомкіне у Херсонській області.

 ✅  Велика Британія виділить Україні додаткову військову допомогу на $1,2 млрд — вона буде спрямована на системи ППО, дрони, обладнання для радіоелектронної боротьби та тисячі одиниць життєво важливого спорядження для українських солдатів.

 ✅   Джо Байден анонсував поставку Україні західних систем ППО і більше HIMARS — новий пакет допомоги на суму 800 мільйонів доларів включатиме також артилерію, амуніцію та протибатарейні радари.

 ✅  Українська влада має реалістичний план, що здатний змінити перебіг війни цього року — про це у Мадриді заявив Борис Джонсон. «Я їздив в Україну перед тим, як почалася ця низка самітів, саме для того, щоби зрозуміти, яким є бачення у Зеленського і української влади. І вони справді бачать шлях, як змінити динаміку війни цього року, навіть у найближчі місяці. І тому тепер важливо допомагати вам наскільки ми можемо, щоби Україна втрималася», – заявив прем’єр Британії.

 ✅  Міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що повністю витіснити російські війська з України є реалістичною метою.

 ✅   Україна розриває дипломатичні відносини з Сирією та запроваджує економічні санкції у відповідь на визнання «незалежності» так званих «Л/ДНР».

 ✅  Уряд Швеції готується погодити п’ятий пакет військової допомоги для України — у ньому передбачені протитанкова зброя, кулемети та обладнання для розмінування.

 ✅  Львівська міська рада ухвалила рішення про заборону Московського патріархату на території Львова.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard