Українські щоденні перемоги 30.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Українські війська змусили ворога відійти з населеного пункту Миколаївка Херсонської області — окупанти зазнали втрат, що призвело до панічних настроїв серед військових інших підрозділів, повідомляє Генштаб.

✅ ЗСУ ліквідували вже 30 350 російських окупантів.

✅ 29 травня Повітряні сили ЗСУ знищили п’ять БпЛА, дві крилаті ракети, ротно-тактичну групу та склад боєприпасів ворога.

✅ Українські війська змусили ворога відійти з населеного пункту Миколаївка Херсонської області — окупанти зазнали втрат, що призвело до панічних настроїв серед військових інших підрозділів, повідомляє Генштаб.

✅ Львівські десантники знищили взвод 104-го десантно-штурмового полку з Псковської області.

✅ Росія зазнала нищівних втрат серед своїх офіцерів середньої та молодшої ланки у війні в Україні, що призведе до подальшого зниження бойового духу і поганої дисципліни у її військах.

✅  Нацгвардія офіційно підтвердила, що їхній строковик з позивним “Бандіт” із ПЗРК “Ігла” збив третій російський штурмовик Су-25.

“Я збив не “вже” три літаки, як кажуть, а ще лише три літаки і буду знищувати їх доти, доки буде потрібно — до самої нашої перемоги!”, – упевнено зазначає нацгвардієць.

✅ Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь підтвердив, що його країна передасть Україні 8 самохідних гаубиць Zuzana 2 калібру 155 мм.

✅ Нідерландський газовий трейдер GasTerra вирішив не виконувати вимоги “Газпрому” щодо платежів за російський газ у рублях. У відповідь на рішення GasTerra “Газпром” оголосив про припинення поставок з 31 травня 2022 року.

✅ Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна, яка в понеділок прибула з візитом до України, відвідала Бучу.

✅ Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що після закінчення війни його країна могла б стати одним з гарантів безпеки для України.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard