Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 29.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik  

 Українські військові за добу знищили два десятки російських військових та РСЗВ «Ураган» — командування «Південь».

  Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — захисники «Азовсталі». Це найбільший обмін від початку повномасштабної війни.

 ✅  Президент України Володимир Зеленський на засіданні Радбезу закликав запровадити на рівні ООН статус держави-терориста та визнати такою Росію.

 ✅  Над полями Одещини збили російську ракету Х-22, випущену з літака Ту-22 з напрямку Чорного моря. Руйнувань та поранених нема, повідомили в командуванні «Південь».

 ✅   Лідери країн НАТО визнали Росію «найбільш значущою та прямою загрозою» безпеці Альянсу — про це йдеться в стратегічній концепції, яку ухвалили на саміті в Мадриді.

 ✅  Президент Індонезії Джоко Відодо вранці приїхав в Київ, де зустрінеться з Зеленським. Також він планує відвідати Ірпінь.

 ✅  Канада оголосила про додаткову фінансову допомогу для України, що передбачає, зокрема, надання кредиту на суму 200 мільйонів доларів.

 ✅  У французькому Ліоні в середу Україна та Європейський Союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом, відому також як «транспортний безвіз». Зокрема, угода скасовує необхідність отримання українськими перевізниками дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС та дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску.

 ✅  Україна вже відповідає стандартам НАТО і зберігає курс на продовження євроатлантичної інтеграції — про це заявив заступник глави ОП Ігор Жовква, який очолює делегацію України на саміті в Мадриді. На саміті лідерів країн НАТО «запросили» Фінляндію та Швецію стати членами альянсу та погодилися підписати Протоколи про вступ.

 ✅  Мільярдер та засновник компанії Virgin Galactic Річард Бренсон побував у Гостомелі. Там він цікавився аеродромом «Антонов» та можливостями його відновлення.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard