УЖВ Сєвєродонєцк

Українські щоденні перемоги 29.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Матеріали підготувала: Mila Rosik

Сєвєродонецьк перебуває під українським прапором, російські війська не просунулися далі готелю «Мир» і мають значні втрати — голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

✅ Внаслідок наступу українських військ росіяни зазнали втрат і зайняли оборону на невигідних рубежах на Херсонщині — зведення Генштабу.

✅ Сєвєродонецьк перебуває під українським прапором, російські війська не просунулися далі готелю «Мир» і мають значні втрати — голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

✅ В районі Бобрового, що на Луганщині, російські загарбники зазнали втрат і відійшли на раніше зайняті позиції.

✅ Глава Луганської ОВА повідомив, що до передової надійшло підкріплення ЗСУ та відкинули ворога з траси Лисичанськ-Бахмут, якою тепер можуть возити гуманітарні вантажі.

✅ Збройні сили України ліквідували російського командира десантно-штурмового батальйону 104 десантно-штурмового полку підполковника Олександра Досягаєва.

✅ Збройні сили ліквідували командира роти 106-ої парашутно-десантної дивізії капітана Олександра Вигуляра.

✅ Польський уряд ухвалив рішення передати на озброєння України три батареї самохідних артилерійський установок калібру 155 мм AHS Krab.

✅ Контрактники в армії рф чекають кінця травня, аби швидше втекти з України — СБУ. У кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу.

✅ Добровольчі формування Львівщини проходять вишкіл із застосування важкого озброєння для оборони територій.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard